TIMELESS GOLD. SPLENDID SILK.

Perberes “Haute Couture”

Eshte ansambli I perkryer I bukurise – bashkimi I arit dhe mendafshin. Perberes per kujdesin e lekures haute couture, koleksioni Luxe-Lift kombinon floririn e tretshem per te mbrojtur lekuren nga trysnia oksiduese nderkohe promovon vitalitetin dhe fibroinat (proteina mendafshi) per te riparuar dhe zbutur lekuren.

Bukuri “Bio-Tech”

Ne kete kombinim yjor, bashkohen ari I perjetshem dhe mendafshi I shkelqyer. Sebashku me Kolagjen Detar, Faktoret Rrites Qelizor te bazuar ne bime dhe Kompleksi Cellactel 2, japin perfitime te metejshme lifting dhe mbushje.

GLAMSCIENCE

SHKENCA ZVICERANE DHE GLAMURI I VERTETE

Prekja e Elegances

Produktet Luxe-Lift veprojne ndaj rrudhave dhe humbjes se fortesise nderkohe ofrojne nje ndjesi elegante, sensuale sipas tekstures qe ju preferoni. Light Cream ofron prekje te bute si pupel, Rich Cream e rafinuar si mendafshi, Very Rich Cream mbeshtjell lekuren si velvet dhe Overnight Balm me comfort.